k-med


  MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

 

 • Co wyróżnia MediRaty

  Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.

 • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kurieranawet w dniu zgłoszenia.

 • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.

 • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

 • Jak uzyskać finansowaniekrok po kroku

 • K- MED ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem.

 • Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.

 • Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.

 • Po podpisaniu umowy na konto MedGastr przekazywane środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.


Na przestrzeni 10 lat stworzyliśmy mocny i niezawodny zespół

Na przestrzeni 10 lat stworzyliśmy mocny i niezawodny zespół

Zespół K -MED kierowany przez dr Macieja Kaczmarka, to wysoko wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, profesjonalnie przeszkolone asystentki stomatologiczne, dyplomowane higienistki stomatologiczne oraz rejestratorki medyczne.

Lekarze K- MED to grupa ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Wszyscy członkowie przez lata zdobywali cenne doświadczenie lecząc pacjentów oraz szkoląc się w kraju i za granicą. Jednocześnie wiedząc, iż mamy uznanie wśród pacjentów, wychodząc  naprzeciw ich oczekiwaniom, co stanowi dla nas poważne wyzwanie, bierzemy ustawicznie udział w sympozjach, konferencjach, szkoleniach i warsztatach praktycznych, aby móc zapewnić Państwu najlepszy komfort zdrowotny i estetyczny, który skutecznie wpływać będzie na jakość pracy lekarza. Jednocześnie staramy się aby nasze gabinety były wyposażone w sprzęt pozwalający na najwyższą jakość świadczonych usług zgodnie z obowiązującymi osiągnięciami i wytycznymi nowoczesnej stomatologii.

W K- MED każdy lekarz dentysta specjalizuje się w swojej dziedzinie, dlatego też siadając na fotel pacjent moze być przekonany, że znajduje się w dobrych rękach a usługi będą wykonywane z najwyższą starannością .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

     SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

 

K- MED to kompleks gabinetów stomatologicznych, który powstał w 2005r. Stworzony z pasji i zamiłowania. Udało nam się, ponieważ osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia jest naszym nadrzędnym celem. Naszą misją jest profesjonalna opieka oparta o doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, połączona z dbałoscią o zdrowie i komfort pacjenta.

Zasadniczą ideą K- MED jest przywracanie zdrowia jamy ustnej poprzez wykrywanie i eliminowanie patologii z wyraźnym naciskiem na propagowanie higieny jamy ustnej jako jednego z najistotniejszych czynników wpływających na dobre efekty leczenia i utrzymanie zdrowia jamy ustnej. Staramy się wykonywać swoją pracę niwelując poziom stresu pacjentów tak, aby aby pobyt w naszej placówce był dla pacjenta miłym przeżyciem. Dążac do wytyczonych celów dokładamy wszelkich starań wykorzystując najjlepsze dla pacjenta rozwiązania oraz dbając by wszystko w naszych gabinetach sprzyjało miłej i pogodnej atmosferze- grono życzliwych lekarzy, komfortowe i oddzielne gabinety, najwyzszej jakosci urządzenia.

Dziś K- MED oferuje pełną gamę usług dentystycznych dając satysfakcję nam i pacjentom.

Serdecznie zapraszamy.