Zespół

Na przestrzeni 10 lat stworzyliśmy mocny i niezawodny zespół

Na przestrzeni 10 lat stworzyliśmy mocny i niezawodny zespół

Zespół K -MED kierowany przez dr Macieja Kaczmarka, to wysoko wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, profesjonalnie przeszkolone asystentki stomatologiczne, dyplomowane higienistki stomatologiczne oraz rejestratorki medyczne.

Lekarze K- MED to grupa ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Wszyscy członkowie przez lata zdobywali cenne doświadczenie lecząc pacjentów oraz szkoląc się w kraju i za granicą. Jednocześnie wiedząc, iż mamy uznanie wśród pacjentów, wychodząc  naprzeciw ich oczekiwaniom, co stanowi dla nas poważne wyzwanie, bierzemy ustawicznie udział w sympozjach, konferencjach, szkoleniach i warsztatach praktycznych, aby móc zapewnić Państwu najlepszy komfort zdrowotny i estetyczny, który skutecznie wpływać będzie na jakość pracy lekarza. Jednocześnie staramy się aby nasze gabinety były wyposażone w sprzęt pozwalający na najwyższą jakość świadczonych usług zgodnie z obowiązującymi osiągnięciami i wytycznymi nowoczesnej stomatologii.

W K- MED każdy lekarz dentysta specjalizuje się w swojej dziedzinie, dlatego też siadając na fotel pacjent moze być przekonany, że znajduje się w dobrych rękach a usługi będą wykonywane z najwyższą starannością .