Pierwsza wizyta

Wizytę w K-MED rozpoczynamy od założenia karty stomatologicznej pacjenta. W tym celu zostaną państwo poproszeni o dowód osobisty, który jest niezbędny do uzyskania podstawowych informacji (imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia)
 

Następnym krokiem jest wypełnienie diagramu stomatologicznego, który służy do zgromadzenia informacji o ogólnym stanie zdrowia. Formalności te mają na celu  zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo w trakcie udzielania świadczeń medycznych.


Po wykonaniu tych procedur zostaną Państwo zaproszeni  do spotkania z lekarzem dentystą.
Zwyczajem w K-MED jest, iż pierwsza wizyta rozpoczyna się od wykonania zdjęcia pantomograficznego, które przedstawia obraz wszystkich zębów, a przy tym pozwoli dokładnie i rzetelnie ocenić  stan jamy ustnej, tj. szczelność wypełnień, przyzębie, uwapnienie kości, stan zatok szczękowych oraz stawów skroniowo- żuchwowych, czy też zadecydować o powtórnym leczeniu kanałowym.
Oczywiście wszystkie nasze spostrzeżenia zostaną Państwu przedstawione za pomocą kamery wewnątrzustnej, przekazującej obraz na monitor. Dzięki temu urządzeniu stomatolog będzie w stanie wytłumaczyć pacjentowi, "gdzie leży problem"  i przeprowadzić prawidłowy instruktaż jamy ustnej.
Aby jednak nasza współpraca owocowała słuchamy również dokładnie Państwa oczekiwań, tego jaki efekt końcowy, szczególnie estetyczny chcieliby Państwo uzyskać.
Po konsultacji z pacjentem lekarz dentysta ustala plan kompleksowego leczenia stomatologicznego, które omawiamy z Państwem. Zebrane informacje są odnotowane w karcie pacjenta, jak również w terminarzyku, który otrzymujecie Państwo na wizycie.